Шановні абітурієнти!
Працює
"гаряча лінія"
приймальної комісії:
(04841) 2-02-80,
096-635-64-63

 

Ізмаїльський інститут водного транспорту у Facebook

Новини

12.07.2017
diplom-fahivtca-putivkaЗдавалося б ще вчора прийшли на консультацію до приймальної комісії інституту схвильовані абітурієнти, -...
30.05.2017
derzhavni-ekzameni-2017У травні в Ізмаїльському інституті водного транспорту розпочалась державна атестація здобувачів вищої...
19.05.2017
znai-nashih2Студентка першого курсу факультету права і лінгвістики Ізмаїльського інституту водного транспорту,...
04.05.2017
triumf-studentskoi-naukovoi-dumkiНаприкінці квітня в Ізмаїльському інституті водного транспорту відбулась студентська науково-практична...
20.04.2017
delovaya-igraПрофессорско-преподавательский состав Измаильского института водного транспорта большое внимание уделяет...

Пошук

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

 

Головна Новини Інститут взяв участь у ярмарку кар'єри

21 грудня – день народження Державної служби зайнятості України. Саме цій події в рамках «Тижня профорієнтації» був присвячений захід Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості «Ярмарок кар'єри», який пройшов у міській бібліотеці ім.І.П.Котляревського.

Формат, в якому проводилась зустріч, був трохи незвичайний. Це було таке собі «коло друзів». Аби бути трохи ближче до слухачів, запрошені представники вищих навчальних закладів міста та їх випускники сиділи півколом поряд зі школярами. Саме тому бесіда проходила у теплій атмосфері. А прикрашена ялинка та декоративний камін на задньому плані додавали домашнього затишку та комфорту.

Фахівці центру зайнятості традиційно запрошують на тижні профорієнтації представників таких навчальних закладів Ізмаїла: Ізмаїльський інститут водного транспорту, Придунайська філія Міжрегіональної академії управління персоналом, ГПТУ «Ізмаїльське вище професійне училище» Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного», Дунайський інститут Національного університету «Одеська морська академія».

Вперше на таку зустріч прийшов директор станції юних техніків Юрій Головльов. Саме тому його розповідь про кар’єрне зростання було цікаво послухати усім присутнім. Юрій Олександрович розповів про те, що його трудовий шлях розпочався з робітничої професії, яку він отримав після того, як не добрав бали для вступу до вищого навчального закладу. Сьогодні пан Юрій керує дуже популярним у молоді закладом – станцією юних техніків. Вихованці цього позашкільного навчального закладу є переможцями ряду обласних і всеукраїнських змагань та конкурсів. На базі СЮТ працюють 43 гуртки науково-технічного, художньо-естетичного напрямків а також гурток «Юний моряк». Протягом тридцяти років фахівці СЮТ працюють з обдарованими дітьми в рамках Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Директор Придунайської філії Міжрегіональної академії управління персоналом Тамара Гуменнікова не лише розповіла про свій навчальний заклад, але й привела з собою двох випускників - Ольгу Барладян та Ігоря Перегняка. Затамувавши подих, слухали присутні розповідь майора Ігоря Перегняка, який служить у Державній прикордонній службі України та є учасником АТО. Ізмаїльський інститут водного транспорту на ярмврку представляли проректор з профорієнтаційної роботи і зв’язків із громадськістю Ігор Чернявський та випускник інституту, начальник відділу кадрів ІІВТ Роман Кушаков. Ігор Павлович розповів про успішні кар’єри випускників навчального закладу, ознайомив із напрямками підготовки фахівців, освітньою і науковою діяльністю факультетів і кафедр вишу. «Щорічно майже 400 молодих людей з усіх районів області зупиняють свій вибір на інституті водного транспорту. Не виїжджаючи далеко від рідних домівок, молодь має можливість отримати якісну вищу освіту за перспективними на ринку праці спеціальностями юриста, економіста, бухгалтера, перекладача, стивідора, диспетчера порта тощо» - наголосив пан Ігор. Роман Олександрович Кушаков розповів присутнім про роки навчання в інституті за фахом «Економіка підприємства», про початок своєї трудової діяльності в АТ «Ощадбанк» та в інших банківських установах ще під час студентського життя та про трудову діяльність після закінчення вишу. Пан Роман наголосив на тому, що успішну кар’єру можна побудувати і в невеликому місті, головне – мати грунтовні знання, вміння і навики зі свого фаху, велику працелюбність, бути наполегливим у досягненні своєї мети.

ГПТУ «Ізмаїльське вище професійне училище» Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного представляла Алла Єфремова, заступник директора з виховної роботи. Цей навчальний заклад не потребує додаткової реклами, бо є протягом багатьох років популярним серед молоді нашого регіону.

А підсумувала зустріч заступник директора, начальник відділу працевлаштування населення Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості Людмила Пальжок. Вона не лише презентувала послуги служби зайнятості, а й запросила молодь скористатися ними.

Виступи запрошених ілюструвалися відеопрезентаціями.

Фахівцям служби зайнятості було приємно почути подяку за заходи, які проводяться для молоді протягом року та мають профорієнтаційну направленість. «Кожен із заходів має високий професійний рівень підготовки та запам'ятовується своєю неординарністю та креативністю» - підкреслив Ігор Чернявський.

 
>>>