Шановні абітурієнти!
Працює
"гаряча лінія"
приймальної комісії:
(04841) 2-02-80,
096-635-64-63

 

Ізмаїльський інститут водного транспорту у Facebook

Новини

12.07.2017
diplom-fahivtca-putivkaЗдавалося б ще вчора прийшли на консультацію до приймальної комісії інституту схвильовані абітурієнти, -...
30.05.2017
derzhavni-ekzameni-2017У травні в Ізмаїльському інституті водного транспорту розпочалась державна атестація здобувачів вищої...
19.05.2017
znai-nashih2Студентка першого курсу факультету права і лінгвістики Ізмаїльського інституту водного транспорту,...
04.05.2017
triumf-studentskoi-naukovoi-dumkiНаприкінці квітня в Ізмаїльському інституті водного транспорту відбулась студентська науково-практична...
20.04.2017
delovaya-igraПрофессорско-преподавательский состав Измаильского института водного транспорта большое внимание уделяет...

Пошук

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

 

Головна Новини До Дня Гідності і Свободи

21 листопада в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті відбувся «круглий стіл» на тему «Формування громадянської свідомості студентської молоді», присвячений Дню гідності і свободи.

У заході взяли участь студенти Ізмаїльського інституту водного транспорту разом із деканом факультету транспортних технологій і економіки, права і лінгвістики ІІВТ, доктором філософії Л.І. Котляр, а також студенти Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства, медичного училища, Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія», Ізмаїльського державного гуманітарного університету, викладачі, представники творчої інтелігенції, активісти, у тому числі й учасники подій на Майдані. Викладач історії ІДГУ Іван Татаринов у своєму виступі розповів студентам про революційний дух слов'ян, про бунти й опори українського народу в різні періоди своєї історії, про демократичні засади української державності та народної нетерпимості до несправедливості.

Після урочистого звучання гімну України студенти приступили до читання доповідей. Вони не просто озвучували наукові тези, списані з підручників, а й висловлювали свою особисту думку щодо подiй часів Євромайдану. Учасники «круглого столу» оперували прикладами з власного досвіду, міркували про громадянські протести, загрози, що несе в собі пасивне суспільство, важливість чіткої громадянської позиції і патріотизму в цілому.

«Герої Небесної Сотні - справжні герої свого народу. Вони загинули за честь, за волю, за право бути народом, джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. Вони вийшли на Майдан і пожертвували собою заради нас, нашої мрії в краще майбутнє. А ми, в свою чергу, не маємо права це забувати ... », - зазначив у своєму виступі студент ІІТМЕСХ Ілля Федотов.

Представники старшого покоління в своїх виступах закликали студентську молодь вчити і знати історію свого народу, подорожувати Україною, бути відповідальними, активними і поважати себе. Студенти мали можливість дізнатись про події Революції Гідності із першоджерел, адже в роботі круглого столу взяли участь учасники подій на Майдані Валерій Пейков, Віктор Вермінський та Костянтин Барон.

«Студенти, наукові керівники, викладачі, активісти, які тут зібралися - це і є та ланка суспільства, яка дає поштовх і впевненість у завтрашньому дні. І я впевнена, що з такими студентами у нас є майбутнє!», - зазначила в завершенні організатор заходу, провідний спеціаліст з національно-патріотичного виховання ІДГУ Світлана Кравченко.

Кожен учасник «круглого столу» був відзначений пам'ятним сертифікатом. А для студентів, що бажали детальніше ознайомитися з подіями Революції Гідності, в ІДГУ було оформлено тематичну виставку.

 
>>>