Шановні абітурієнти!
Працює
"гаряча лінія"
приймальної комісії:
(04841) 2-02-80,
096-635-64-63

 

Ізмаїльський інститут водного транспорту у Facebook

Новини

12.07.2017
diplom-fahivtca-putivkaЗдавалося б ще вчора прийшли на консультацію до приймальної комісії інституту схвильовані абітурієнти, -...
30.05.2017
derzhavni-ekzameni-2017У травні в Ізмаїльському інституті водного транспорту розпочалась державна атестація здобувачів вищої...
19.05.2017
znai-nashih2Студентка першого курсу факультету права і лінгвістики Ізмаїльського інституту водного транспорту,...
04.05.2017
triumf-studentskoi-naukovoi-dumkiНаприкінці квітня в Ізмаїльському інституті водного транспорту відбулась студентська науково-практична...
20.04.2017
delovaya-igraПрофессорско-преподавательский состав Измаильского института водного транспорта большое внимание уделяет...

Пошук

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

 

Головна Новини 19 років успіху

30 вересня студенти, викладачі і співробітники Ізмаїльського інституту водного транспорту відсвяткували 19-ту річницю з дня заснування вишу.

Організатором заходу виступила декан факультету права і лінгвістики, транспортних технологій і економіки, доктор філософії Людмила Іванівна Котляр. Ведучими свята були першокурсники – майбутні юристи Олександра Олениченко та Леонід Стороженко. Усіх присутніх у залі привітав із Днем народження інституту ректор, кандидат філологічних наук, член-кореспондент Міжнародної кадрової академії, професор В.В. Левченко. Василь Васильович у своєму виступі підкреслив, що вибір Ізмаїла – порівняно невеликого в масштабах України міста – для відкриття в ньому вищого навчального закладу був не випадковим, а цілком закономірним. Адже на півдні України розташоване Українське Дунайське пароплавство, Ізмаїльський. Одеський, Іллічівський морські порти, судноремонтні заводи, які вкрай потребують фахівців, що володіли би сучасними передовими технологіями виробництва. Враховувалося й те, що географічне розташування міста на березі Дунаю - великої річки європейського значення, яка має вихід на морські простори і в центр Європи - відіграє велику роль у розвитку економіки нашої держави. Все це і зумовило створення в Ізмаїлі інституту водного транспорту. Ректор підкреслив, що у своїй діяльності Ізмаїльський інститут водного транспорту, виходячи з цілей Болонського процесу, орієнтується на індивідуалізацію навчальної і виховної роботи зі студентами, на підвищення їх загальнокультурного рівня та мотивації до навчання; на вдосконалення рівня володіння українською мовою; на опанування, незалежно від спеціальності, однією іноземною мовою, і, як кінцевий результат, на здатність адаптуватись до вимог ринку праці.

Бурхливими оваціями зустріли студенти і викладачі вишу виступ лауреата всеукраїнських і міжнародних конкурсів, хореографічного колективу Центру позашкільної роботи і дитячої творчості «Радуга» під керівництвом Ольги Тихонової та Ірини Полякової. Юні артисти подарували глядачам ніжний український і запальний іспанський танці.

Рідний інститут привітали із Днем народження проректор з профорієнтаційної роботи і зв’язків із громадськістю І.П.Чернявський, декан факультету права і лінгвістики, транспортних технологій і економіки, доктор філософії Л.І.Котляр, студенти випускних курсів. Ректор інституту, професор В.В.Левченко вручив усім студентам, які вступили до вишу в 2016 році, залікові книжки, побажавши їм успіхів в оволодінні знаннями, вміннями і навиками з майбутнього фаху. Студентів – «новобранців» частували солодкими смаколиками.

По закінченні урочистостей свою роботу розпочав благодійний студентський ярмарок. Усі присутні мали можливість придбати дари придунайських садів – смачний виноград, яблука, груші. Великим попитом у покупців користувалась й домашня випічка. Слід зазначити, що усі кошти, зароблені на ярмарку, а також книги, фрукти у той же день було передано до Ізмаїльського територіального центру людей похилого віку. Це вже стало доброю традицією в інституті.

Приємно констатувати, що сьогодні Ізмаїльський інститут водного транспорту – серед флагманів освіти і науки півдня України. Це вселяє впевненість у тому, що у вищого навчального закладу попереду нові професійні вершини, нові вагомі досягнення.

І.П. Чернявський,
проректор з профорієнтаційної роботи і зв’язків із громадськістю

 
>>>