Шановні абітурієнти!
Працює
"гаряча лінія"
приймальної комісії:
(04841) 2-02-80,
096-635-64-63

 

Ізмаїльський інститут водного транспорту у Facebook

Новини

12.07.2017
diplom-fahivtca-putivkaЗдавалося б ще вчора прийшли на консультацію до приймальної комісії інституту схвильовані абітурієнти, -...
30.05.2017
derzhavni-ekzameni-2017У травні в Ізмаїльському інституті водного транспорту розпочалась державна атестація здобувачів вищої...
19.05.2017
znai-nashih2Студентка першого курсу факультету права і лінгвістики Ізмаїльського інституту водного транспорту,...
04.05.2017
triumf-studentskoi-naukovoi-dumkiНаприкінці квітня в Ізмаїльському інституті водного транспорту відбулась студентська науково-практична...
20.04.2017
delovaya-igraПрофессорско-преподавательский состав Измаильского института водного транспорта большое внимание уделяет...

Пошук

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

 

Головна Новини ГЕРОЯМ СЛАВА!

24 лютого 2016 року студенти Ізмаїльського інституту водного транспорту разом із деканом факультету транспортних технологій і економіки, права і лінгвістики, доктором філософії Л.І.Котляр і старшим викладачем кафедри сучасних мов і перекладу О.М.Огнєвою взяли участь у відкритті в Ізмаїльському музеї Придунав’я виставки «Героям Слава!», яка доповнила експозицію постійно діючого Залу Бойової слави.

Виставка присвячена нашим землякам – учасникам антитерористичної операції на Сході України. Допомога і сприяння музею в організації виставки надав Ізмаїльський міський військовий комісаріат, Ізмаїльський прикордонний загін, учасники АТО, а також громадські організації, які надають підтримку прикордонникам Ізмаїла, які брали участь в АТО.

Відкрила виставку директор музею Ольга Тирон:

- Два роки тому, коли ми відкривали Зал Бойової слави, присвячений нашим землякам, які брали участь в різних війнах, ми й припустити не могли, що через два роки будемо відкривати нову виставку - про нові трагічні події, в яких візьмуть участь і ізмаїльці, - підкреслила Ольга Михайлівна.

Після короткого вступу директор передала слово науковому співробітнику музею і автору виставки Олені Акчебаш, яка розповіла про експонати експозиції, після чого слово взяли гості музею – представники силових структур. Про надзвичайний героїзм українських солдат, які захищають суверенітет держави в зоні АТО, розповіли підполковник Є.М.Войтенко, капітан І.В.Зібров, старший лейтенант Р.О.Ядзовський, майор К.В.Аршинов, старший сержант 6-го окремого мотопіхотного батальйону «Збруч» С.А.Тищенко.

Одним з найцінніших експонатів став прапор України, який було встановлено над терміналом Донецького аеропорту і передано «кіборгом» 93-й окремої механізованої бригади Ізмаїльському волонтеру Олені Аршиновій.

Нагадаємо: датою початку конфлікту на сході України вважається 7 квітня 2014 року, саме в цей день були захоплені адмінбудівлі в Харкові, Донецьку та Луганську. Пізніше це призвело до проголошення Луганської і Донецької «псевдореспублік». У зв'язку із ситуацією, що склалася на сході. був підписаний указ про початок антитерористичної операції. У АТО беруть участь і військові Ізмаїла, які вже до кінця лютого повинні повернутися додому.

І.Чернявський,
проректор з профорієнтаційної роботи і зв’язків із громадськістю

 
>>>