Шановні абітурієнти!
Працює
"гаряча лінія"
приймальної комісії:
(04841) 2-02-80,
096-635-64-63

 

Ізмаїльський інститут водного транспорту у Facebook

Новини

12.07.2017
diplom-fahivtca-putivkaЗдавалося б ще вчора прийшли на консультацію до приймальної комісії інституту схвильовані абітурієнти, -...
30.05.2017
derzhavni-ekzameni-2017У травні в Ізмаїльському інституті водного транспорту розпочалась державна атестація здобувачів вищої...
19.05.2017
znai-nashih2Студентка першого курсу факультету права і лінгвістики Ізмаїльського інституту водного транспорту,...
04.05.2017
triumf-studentskoi-naukovoi-dumkiНаприкінці квітня в Ізмаїльському інституті водного транспорту відбулась студентська науково-практична...
20.04.2017
delovaya-igraПрофессорско-преподавательский состав Измаильского института водного транспорта большое внимание уделяет...

Пошук

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

 

Головна Новини Свято Миколая-Чудотворця в ІІВТ

17 грудня в Ізмаїльському інституті водного транспорту радісно відсвяткували День Святого Миколая.

У цей день всі віруючі православні люди вітають один одного з днем Святого Миколая, а також дарують подарунки.

Від щирого серця привітав на святі студентів, викладачів та гостей ректор інституту, доцент Василь Васильович Левченко. Він побажав щоб це свято вселило в кожну людину любов і надихнуло на добрі справи і милосердя, подарувало віру у виконання всіх найзаповітніших бажань, наповнило серця радістю за молитвами Святого Миколая.

Студентів та викладачів привітав проректор з профорієнтаційної роботи зв’язків з громадськістю Чернявський Ігор Павлович. У своєму привітанні він побажав, щоб кожна людина в своєму житті виявляла доброту, чуйність, любов, щоб був мир в Україні, наповнений прекрасним щастям, ясним світлом.

Декан факультету, доцент Котляр Л.І. побажала всім присутнім, щоб в їх житті зустрічалися як найбільше добрих людей, щоб за молитвами Святий Миколай зберіг від різних бід і допоміг виповнитися всім надіям.

Завідувач кафедри сучасних мов та перекладу, доцент Желясков Василь Якович привітав присутніх, розповівши про історію виникнення свята Святого Миколая – Чудотворця.

У святкуванні взяли участь студенти: Биков Олексій (І курс, спеціальність «Правознавство»), Облакова Ольга (V курс, спеціальність «Переклад»), Бороган Аліна (ІІІ курс, спеціальність «Правознавство»), Тостоган Вікторія (ІІІ курс, спеціальність «Правознавство»), Коробко Оксана (ІІІ курс, спеціальність «Правознавство»), Нєдєриця Олена (ІІІ курс, спеціальність «Правознавство»), Маринова Євдокія (ІІІ курс, спеціальність «Правознавство»), Узун Іван (ІІІ курс, спеціальність «Правознавство»), Шулєв Євген (ІІІ курс, спеціальність «Правознавство»).

Зачарували прекрасними бальними танцями всіх присутніх учасники клубу спортивно-бальних танців «Drеем Dаnсе» під керівництвом Чмиги Вікторії і Літвінова Даниїла.

Святкове театралізоване дійство подарували студентам артисти – учні самодіяльного театру «Мелодії Дунаю» під керівництвом Кратко Тетяни Іванівні.

Від імені адміністрації інституту водного транспорту вітаємо всіх з Днем Святого Миколая – Чудотворця! Бажаємо виконання самих неймовірних мрій, найсвітліших надій, кристально чистих бажань! Нехай здійснюються чудеса, робиться добро і панує благодійність! Допомагайте і любить один одного!

 
>>>