Шановні абітурієнти!
Працює
"гаряча лінія"
приймальної комісії:
(04841) 2-02-80,
096-635-64-63

 

Ізмаїльський інститут водного транспорту у Facebook

Новини

12.07.2017
diplom-fahivtca-putivkaЗдавалося б ще вчора прийшли на консультацію до приймальної комісії інституту схвильовані абітурієнти, -...
30.05.2017
derzhavni-ekzameni-2017У травні в Ізмаїльському інституті водного транспорту розпочалась державна атестація здобувачів вищої...
19.05.2017
znai-nashih2Студентка першого курсу факультету права і лінгвістики Ізмаїльського інституту водного транспорту,...
04.05.2017
triumf-studentskoi-naukovoi-dumkiНаприкінці квітня в Ізмаїльському інституті водного транспорту відбулась студентська науково-практична...
20.04.2017
delovaya-igraПрофессорско-преподавательский состав Измаильского института водного транспорта большое внимание уделяет...

Пошук

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

 

Головна Новини Вітаємо!

Професорсько-викладацький та студентський колектив Ізмаїльського інституту водного транспорту щиро вітають професора Деревенчу М.Ю. з ювілеєм та високою нагородою за плідну діяльність ЗОЛОТОЮ ЗІРКОЮ ГЕРОЯ КОЗАЦТВА.

Деревенча Матвій Юхимович працює в Ізмаїльському інституті водного транспорту з вересня 2001 року.

За період роботи показав себе як спеціаліст вищого рівня теоретичної і практичної підготовки, що постійно вдосконалює професійний рівень, поєднуючи новаторські форми викладання навчальних дисциплін економічного циклу та величезний досвід вченого-практика.

Працюючи завідуючим кафедри «Економіки підприємства», Матвій Юхимович зміг науково-плідно спрямувати роботу кожного члена кафедри над розв’язанням актуальних проблем сучасної економічної науки. Досягаючи чітких знань з навчальних дисциплін у студентів, використовує різноманітні форми активізації мислення, розкриваючи кожну особистість та допомагаючи реалізації творчих здібностей в академічній групі. Матвій Юхимович розробив та впровадив у навчальний процес методичні рекомендації з низки фундаментальних дисциплін, таких як «Макроекономіка», «Планування і контроль на підприємстві» тощо, які схвалені вченою радою інституту і рекомендовані для друку.

За багаторічну плідну науково-педагогічну діяльність і підготовку висококваліфікованих кадрів рішенням вченої ради ІІВТ Матвію Юхимовичу присвоєно звання почесний професор. За роки плідної роботи в інституті професор Деревенча М.Ю. опублікував в наукових збірках понад 30 наукових робіт, що стало вагомим внеском у розвиток теоретично-практичної бази викладацьких конференцій з актуальних питань економіки на сучасному етапі. Серед них «Проблеми розвитку сільського господарства на сучасному етапі становлення економіки країни», «Негативні властивості податку на додану вартість» та багато інших.

Під керівництвом професора Деревенчі М.Ю. до наукової роботи залучаються не тільки молоді викладачі, але й студенти, що успішно захищають курсові та дипломні проекти, виступаючи на науково-практичних міжвузівських конференціях, працюючи у проблемних гуртках.

Секрет успіху викладацької діяльності професора Деревенчі адміністрація інституту вважає у наявності різноманітних здібностей Матвія Юхимовича та його впливу на студентів як цілісної особистості, що має високі моральні якості.

Професор Деревенча М.Ю. як член національної спілки журналістів України своїми творчими доробками та як людина чесна і відкрита прикладом свого життя надихає весь професорсько-викладацький та студентський колектив Ізмаїльського інституту водного транспорту на подолання життєвих труднощів, любов до рідної землі, шану людей праці. Зі сторінок автобіографічних літературних творів постає людина з великої букви, що перш за все дбає про людей, про землю, діючи одночасно і як звичайна людина із своїми сподіваннями на краще та помилками, на виправлення яких кожний має право. Читацькі конференції за книгами професора Деревенчі М. Ю. не залишають байдужим нікого, а рядки його віршів студенти вчать напам’ять, тому що вони влучні та життєві.

Характеризуючи ставлення викладачів та студентів до професора Деревенчі М.Ю., треба вжити такі поняття як повага та шана.

Професор Деревенча М. Ю. має авторитет серед колег та студентів за такі якості характеру як доброта, душевна щирість та порядність, цілеспрямованість, наполегливість, мужність, професіоналізм, вміння доводити справу до кінця, приклад поведінки і поводження з оточуючими його людьми.

 
>>>