Шановні абітурієнти!
Працює
"гаряча лінія"
приймальної комісії:
(04841) 2-02-80

 

Ізмаїльський інститут водного транспорту у Facebook

Новини

12.07.2017
diplom-fahivtca-putivkaЗдавалося б ще вчора прийшли на консультацію до приймальної комісії інституту схвильовані абітурієнти, -...
30.05.2017
derzhavni-ekzameni-2017У травні в Ізмаїльському інституті водного транспорту розпочалась державна атестація здобувачів вищої...
19.05.2017
znai-nashih2Студентка першого курсу факультету права і лінгвістики Ізмаїльського інституту водного транспорту,...
04.05.2017
triumf-studentskoi-naukovoi-dumkiНаприкінці квітня в Ізмаїльському інституті водного транспорту відбулась студентська науково-практична...
20.04.2017
delovaya-igraПрофессорско-преподавательский состав Измаильского института водного транспорта большое внимание уделяет...

Пошук

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

 

Головна Новини
Події

Здавалося б ще вчора прийшли на консультацію до приймальної комісії інституту схвильовані абітурієнти, - і ось вже серйозні і впевнені в собі випускники отримують дипломи з рук тих, хто вчора консультував майбутніх студентів ...

Детальніше...
 

У травні в Ізмаїльському інституті водного транспорту розпочалась державна атестація здобувачів вищої освіти. Державний екзамен - це завершальний етап навчання у вищому навчальному закладі та перевірка набутих знань, умінь і навичок спеціалістів.

Детальніше...
 

Студентка першого курсу факультету права і лінгвістики Ізмаїльського інституту водного транспорту, майбутній перекладач Ксенія Балан успішно виступила на регіональній студентській науково-практичній конференції «Морські дослідження Дунайського регіону: молодь, наука, інновації».

Детальніше...
 

Профессорско-преподавательский состав Измаильского института водного транспорта большое внимание уделяет внедрению в образовательный процесс инновационных технологий обучения, в частности, проведению со студентами деловых игр, которые используются для тренировки будущих специалистов, развития у них творческого мышления, формируют практические навыки, стимулируют внимание и повышают интерес к занятиям.

Детальніше...
 

Студенти четвертого курсу юридичного відділення Ізмаїльського інституту водного транспорту разом із викладачем кафедри права, аспірантом Національної юридичної академії ім.Ярослава Мудрого Анастасією Сергіївною Метіль 20 березня завітали до Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості, де взяли участь у профорієнтаційному заході «Ярмарок кар’єри».

Детальніше...
 

У четвер, 23 лютого, студенти Ізмаїльського інституту водного транспорту разом із деканом факультету транспортних технологій, економіки, права та лінгвістики Людмилою Іванівною Котляр побували на літературно-музичниому вечорі "У вічність входять кобзарі", присвяченому 75-річчю від дня народження відомого бесарабського поета і композитора Михайла Василюка. Урочистий захід відбувся у міському палаці культури імені Т.Г. Шевченка.

Детальніше...
 

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Історія свята, на жаль, має трагічний початок.

Детальніше...
 

В понедельник, 13 февраля, в конференц - зале Измаильского государственного гуманитарного университета прошел мастер-класс по гражданской журналистике.

Детальніше...
 

Рада засновників і колектив Ізмаїльського інституту водного транспорту щиросердно вітають декана факультету транспортних технологій і економіки, права і лінгвістики, кандидата психологічних наук, доцента, доктора філософії Людмилу Іванівну Котляр з ювілеєм!

Детальніше...
 

21 грудня – день народження Державної служби зайнятості України. Саме цій події в рамках «Тижня профорієнтації» був присвячений захід Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості «Ярмарок кар'єри», який пройшов у міській бібліотеці ім.І.П.Котляревського.

Детальніше...
 

Напередодні Дня Святого Миколая в Ізмаїльському інституті водного транспорту відбулось свято новорічної пісні "Караоке Стар".

Детальніше...
 

В среду, 7 декабря, в конференц-зале Измаильского института водного транспорта прошла городская итоговая научно-практическая конференция Измаильского городского отделения Малой академии наук Украины.

Детальніше...
 

21 листопада в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті відбулась міжнародна студентська науково-практична конференція «Соціально-економічні та правові проблеми розвитку України: шляхи їх вирішення».

Детальніше...
 

21 листопада в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті відбувся «круглий стіл» на тему «Формування громадянської свідомості студентської молоді», присвячений Дню гідності і свободи.

Детальніше...
 

17 листопада в святково прикрашеному актовому залі Ізмаїльського інституту водного транспорту своє «професійне» свято відзначили студенти вишу. Насичена святкова програма вікликала неабиякий інтерес не тільки у винуватців свята – у залі були присутні й викладачі інституту, а також гості – курсанти Ізмаїльського інституту Національного університету «Одеська морська академія».

 

Детальніше...
 

9 листопада в Україні святкують День української писемності та мови, Це державне свято, яке було встановлене у 1997 році Указом Президента України.

Детальніше...
 

Студенти Ізмаїльського інституту водного транспорту разом із деканом факультету права і лінгвістики, транспортних технологій і економіки, доктором філософії Людмилою Іванівною Котляр взяли участь у вечорі, присвяченому творчості нашого земляка, талановитого поета і музиканта Михайла Деонисійовича Василюка, який відбувся 24 жовтня в Ізмаїльському історико-краєзнавчому музеї Придунав’я.

Детальніше...
 

Ізмаїльський інститут водного транспорту – це сучасний вищий навчальний заклад, в якому готують компетентних фахівців з економіки, обліку і оподаткування.

Детальніше...
 

Коллектив Измаильского института водного транспорта от всей души поздравляет преподавателей кафедры права института и всех юристов Придунавья с профессиональным праздником – Днем юриста!

Детальніше...
 

С 30 сентября по 3 октября в городе Шумен (Республика Болгария) состоялся IV Международный фестиваль «Осенние шуменские вечера».

Детальніше...
 

30 вересня студенти, викладачі і співробітники Ізмаїльського інституту водного транспорту відсвяткували 19-ту річницю з дня заснування вишу.

Детальніше...
 

29 вересня, напередодні Дня міста, студенти денного відділення інституту разом із деканом факультету права і лінгвістики, транспортних технологій і економіки Людмилою Іванівною Котляр взяли участь у презентації монографії Раїси Петрівни Шишкіної «Сергій Олексійович Тучков».

Детальніше...
 

Ізмаїльський інститут водного транспорту розширює свою співпрацю з організаціями та установами. Так, 11 вересня в Ізмаїльському інституті водного транспорту відбулася зустріч з представниками Ізмаїльського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...
 

Напередодні святкування Дня міста і 19-ї річниці початку освітньої діяльності Ізмаїльського інституту водного транспорту студенти денного відділення вищого навчального закладу відвідали діораму «Штурм фортеці Ізмаїл», розташованої у мальовничому куточку міста на березі величного Дунаю.

Детальніше...
 

Вересень видався насиченим на події для студентів першого курсу денного відділення інституту – знайомство з новими викладачами, друзями, перші лекції, практичні заняття, а до того ж ціла низка культурно-просвітницьких заходів, які виховують у майбутніх фахівців художньо-естетичний смак, знайомлять із славним минулим і сьогоденням нашого краю.

Детальніше...
 

10 вересня 2016 року в актовій залі Ізмаїльського інституту водного транспорту відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів Одещини, організований радою адвокатів Одеської області спільно з факультетом права та лінгвістики Ізмаїльського інституту водного транспорту.

Детальніше...
 

Торжественное мероприятие, посвященное Всеукраинскому празднику – Дню знаний, прошло в Измаильском институте водного транспорта как всегда ярко, насыщенно эмоциями и радостными впечатлениями.

Детальніше...
 

1 липня в Ізмаїльському інституті водного транспорту відбулось урочисте вручення дипломів ступеня бакалавра та освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста державного зразка. Пропонуємо Вашій увазі відеорепортаж із урочистого заходу.

Детальніше...
 

Великий подвиг захисників і визволителів нашої держави від нацизму назавжди збережеться в пам’яті українського народу. Кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у священній війні, хто віддав своє життя в ім’я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів. Ми схиляємось перед доблесними фронтовиками і працівниками тилу за величезний внесок у Велику Перемогу, за післявоєнний героїзм у відновленні народного господарства, за науку життя, яку вони передають молоді.

Детальніше...
 

2 квітня в Ізмаїльському інституті водного транспорту відбувся День відкритих дверей. Десятки юнаків і дівчат завітали до вищого навчального закладу з метою більш детального ознайомлення зі спеціальностями вишу, організацією навчально-виховного процесу, сферою працевлаштування випускників, умовами прийому на навчання з усіма змінами й доповненнями (враховуючи новий Закон України «Про вищу освіту»), правилами прийому у 2016 році, додатковими можливостями, що пропонуються вступникам.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 5