Шановні абітурієнти!
Працює
"гаряча лінія"
приймальної комісії:
(04841) 2-02-80

 

Ізмаїльський інститут водного транспорту у Facebook

Новини

12.07.2017
diplom-fahivtca-putivkaЗдавалося б ще вчора прийшли на консультацію до приймальної комісії інституту схвильовані абітурієнти, -...
30.05.2017
derzhavni-ekzameni-2017У травні в Ізмаїльському інституті водного транспорту розпочалась державна атестація здобувачів вищої...
19.05.2017
znai-nashih2Студентка першого курсу факультету права і лінгвістики Ізмаїльського інституту водного транспорту,...
04.05.2017
triumf-studentskoi-naukovoi-dumkiНаприкінці квітня в Ізмаїльському інституті водного транспорту відбулась студентська науково-практична...
20.04.2017
delovaya-igraПрофессорско-преподавательский состав Измаильского института водного транспорта большое внимание уделяет...

Пошук

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

 

Головна Наукова діяльність Наукова робота на відділенні правознавства

Наукова робота на відділенні правознавства факультету лінгвістики та права ІІВТ.

 

24 березня 2011 року на відділенні правознавство факультету лінгвістики та права ІІВТ відбулась чергова  студентська науково-практична конференція.

На пленарному засіданні майбутніх юристів привітали й побажали творчого натхнення в науково-дослідницькій роботі декан факультету лінгвістики та права кандидат юридичних наук, доцент Петров В.С., завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Арнаут А.Г., завідувач кафедри державно-правових дисциплін Стрілець Г.А., завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Переверза О.Я.

На конференції працювало три секцій:

1. Секція державно-правових дисциплін
(науковий керівник – к.ю.н., доцент Стрілець Г.А.)

2. Секція цивільно-правових дисциплін
(науковий керівник – к.ю.н, доцент Арнаут А.Г.)

3. Секція кримінально-правових дисциплін
(науковий керівник – к.ю.н, доцент Переверза О.Я.)

На засіданнях секцій було заслухано близько 25 доповідей студентів факультету. Підводячи підсумки конференції, декан факультету лінгвістики та права доцент Петров В.С. зазначив, що проведення подібних заходів свідчить про те, що студенти інституту спроможні не тільки займатись навчальним процесом, але й активно вести науково-дослідницьку роботу. Доповіді майбутніх фахівців спеціальності «Правознавство» свідчать про інтерес до наукової діяльності по спеціальності. Особливої увагу також заслуговують виступи студентів, які досліджували «Актуальні проблеми створення науки експертологіі» (студент 4 курсу Данілюк С.Л), «Світове товариство та проблеми боротьби з міжнародним тероризмом» (студент 3 курсу Арику В.В.), «Проблеми цивільного шлюбу в сучасному українському суспільстві» (студентка 3 курсу Янчева Я.В.). Найкращі виступи студентів було відзначено грамотами.

 

*****************************************************

29 квітня 2011 року в Ізмаїльському інституті водного транспорту відбулась науково-практична конференція науково-педагогічних працівників юридичного відділення факультету лінгвістики та права. Учасників конференції привітав декан факультету доц. Петров В.С.

На пленарному засіданні виступили Недов І.М., викладач кафедри державно-правових дисциплін (доповідь «Гарантії діяльності місцевого омбудсману») та Іскров К.М., викладач кафедри кримінально-правових дисциплін (доповідь «Проблема проституції в міжнародно-правовому контексті»).

Викладачі відділення правознавства взяли учать у роботі трьох секцій: 
Секція № 1. Державно-правових дисциплін.

(Керівник – доцент Стрілець Г.О.)

Секція № 2. Цивільно-правових дисциплін
(Керівник – доцент Арнаут А.Г.)

Секція № 3. Кримінально-правових дисциплін
(Керівник – доцент Переверза О.Я.)

 

*****************************************************

19 травня 2011 року в Ізмаїльському інституті водного транспорту юридичного відділення факультету лінгвістики та права відбувся круглий стіл по проблематиці кафедри кримінально-правових дисциплін «Злочині проти статевої свободи і статевої недоторканності особи: проблематика та попередження» між студентами 3 курсу. Учасників конференції привітала завідуюча кафедрою к.ю.н., доцент Переверза О.Я.

У ході дискусії були обговорені наступні проблеми: «Зґвалтування, аналіз складу злочину» (студентка Ємельянова І.О.); «Зґвалтування, причини злочину» (студентка Матенко М.Ю.); «Зґвалтування, попередження злочину» (студентка Лебедь Р.С.); «Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, як анти суспільне явище» (студентка Іванова Л.В.); «Примушування до вступу в статевий зв’язок, аналіз причини злочину» (студентка Карталяну Г.М.); «Примушування до вступу в статевий зв’язок, попередження злочину» (студентка Янчева Я. В.); «Статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості, аналіз злочину» (студентка Медведь О.В.); «Статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості, причини та попередження злочину» (студент Дучев О.О.); «Розбещення неповнолітніх, аналіз та попередження злочину» (студент Попик В.Й.); «Серійні зґвалтування» (студентка Агап’єва І.М.).

Після обговорення доповідей викладач кафедри Іосип Т.М. підвів підсумки круглого столу.

 

 
>>>