Шановні абітурієнти!
Працює
"гаряча лінія"
приймальної комісії:
(04841) 2-02-80

 

Ізмаїльський інститут водного транспорту у Facebook

Новини

12.07.2017
diplom-fahivtca-putivkaЗдавалося б ще вчора прийшли на консультацію до приймальної комісії інституту схвильовані абітурієнти, -...
30.05.2017
derzhavni-ekzameni-2017У травні в Ізмаїльському інституті водного транспорту розпочалась державна атестація здобувачів вищої...
19.05.2017
znai-nashih2Студентка першого курсу факультету права і лінгвістики Ізмаїльського інституту водного транспорту,...
04.05.2017
triumf-studentskoi-naukovoi-dumkiНаприкінці квітня в Ізмаїльському інституті водного транспорту відбулась студентська науково-практична...
20.04.2017
delovaya-igraПрофессорско-преподавательский состав Измаильского института водного транспорта большое внимание уделяет...

Пошук

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

 

Шановні абітурієнти!

Щиро вітаємо вас на сторінці приймальної комісії Ізмаїльського інституту водного транспорту!

Запрошуємо до Ізмаїльського інституту водного транспорту

Мрії про успішну кар’єру, професійне самовизначення – чи не є це хвилюючим моментом в житті кожної молодої людини? А перший крок до досягнення мети – вдалий вибір вищого навчального закладу. Саме ця подія стає першою сходинкою до подальшого професійного успіху.

Основою формування майбутнього професіонала є якісні знання, отримані у процесі навчання. Як відомо, найбільшого успіху в сучасному суспільстві досягає той, хто має у своєму розпорядженні найбільш оперативну та повну інформацію.

Головний корпус інститутуНовітні методики викладання, наявність сучасної матеріально-технічної бази, добре укомплектований бібліотечний фонд, що постійно поповнюється навчальною та науковою літературою, вивчення іноземних мов, постійний зв'язок з мережею Internet, у тому числі і за допомогою WI-FI технологій, активне впровадження іноваційних технологій, адаптація студентів до сучасних вимог ділового світу – ось далеко не повний перелік можливостей, які надає своїм студентам Ізмаїльський інститут водного транспорту. А те, що знання є силою і гарантією успішного майбутнього, розуміє кожна сучасна людина.

У своїй діяльності Ізмаїльський інститут водного транспорту, виходячи з цілей Болонського процесу, орієнтується на індивідуалізацію навчальної і виховної роботи зі студентами, на підвищення їх загальнокультурного рівня та мотивації до навчання; на вдосконалення рівня володіння українською мовою; на опанування, незалежно від спеціальності, однією іноземною мовою, і, як кінцевий результат, на здатність адаптуватись до вимог ринку праці.

Всі студенти проходять обов'язкову навчальну та переддипломну практику. Майбутні юристи - на базі органів внутрішніх справ, у міських і районних судах, органах юстиції, державної виконавчої служби, адвокатурі, нотаріаті, економісти і бухгалтери - в органах місцевого самоврядування, на підприємствах усіх форм власності, у банківській сфері тощо, перекладачі – в туристичних і крюїнгових агенціях, судноплавних компаніях. Майбутні організатори перевезень і управління на водному транспорті проходять практику у морських і річкових портах Південного регіону країни, стивідорних компаніях.

Інститут виявляє і вивчає складові попиту потенційних роботодавців, корегуючи на цій основі навчальні плани і програми. Ось чому випускники інституту завжди відзначаються високою конкурентноспроможністю. Фахівці ІІВТ докладають максимум зусиль для того, щоб студенти отримували професійні вміння та набували навичок, що користуватимуться попитом на сучасному ринку праці.

 

Місією Ізмаїльського інституту водного транспорту є забезпечення високої якості професійного навчання, морально психологічної та ділової підготовки спеціалістів – юристів, економістів, бухгалтерів, перекладачів, організаторів перевезень і управління на водному транспорті.

 

У розділі "Абітурієнту" ви можете ознайомитись із Правилами прийому на навчання до Ізмаїльського інституту водного транспорту в 2019 році. Повну інформацію щодо умов вступу до інституту можна отримати в приймальній комісії ІІВТ.

 

Ми чекаємо на вас!

Пам’ятайте: якісна освіта – шлях до успіху!Наша адреса:
68609 Одеська область,

м.Ізмаїл, вул.Героїв Сталінграду, 45-47

Телефон приймальної комісії: (04841) 2-02-80

 
>>>